webové prezetace dostupné pro každou firmu

další informace

Jsme tu pro vás již od roku 1998!

webdesign pro váš web

Hostuj váš web na našich serverech
Součástí realizace webu je i nabídka hostingu a správa domén. V tomto ohledu také nabízíme detailní statistiky přístupu na web. Webhostingem míníme fyzické uložení dat (webové aplikace) na určitém počítači, který je ošetřen tak, aby byl chráněn proti napadení zvenčí. Jsou vedeny detailní statistiky přístupu na web, odkud se kdo na kterou stránku díval, která stránka je nejnavštěvovanější, které byly použity prohlížeče, ze kterých zemí apod. Je vedena měsíční údržba serveru a je zde zahrnut veškerý servis související s provozem serveru.

Nabídka webhostingu
Hosting prezentace poskytujeme na základě konzultace a následné dohody. Doporučujeme následující konfiguraci, která je podle našeho názoru dostačující :

Prostor pro uložení dat:
- prostor na disku 100 MB
- možnost až 50 FTP účtů
- možnost až 50 e-mail účtů
- neomezeně subdomén,
- velikost databáze až 50MB MySQL.
- Vsechny emailove schranky mají kapacitu 5GB
 • další možné varianty a navyšování prostoru a mailových adres dle dohody
 • neomezený počet aliasů (alias neboli přesměrování znamená, že pokud si definujete náhradní název e-mailové adresy, tak nám její obsah přijde jako by byl poslaný se správným názvem. Např. mám-li e-mail karel.novak@domena.cz a vytvořím si aliasy na novak@domena.cz, karel@domena.cz, info@domena.cz, tak všechny tyto e-maily spadají pod e-mail karel.novak@domena.cz)
 • 3 MySQL databáze (s podporou MySQLi k dispozici )
 • podpora PHP ( PHP 8.2)
 • doplňkové služby (mail admin, webové rozhraní pro elektronickou poštu, statistiky návštěvnosti, antispam, antivir a další)
 • rychlost - servery jsou připojeny na páteři
 • velmi výkonné servery nebrzdí zpracování požadavků
 • spolehlivost - garantujeme dostupnost 99,5% v měsíci
 • velmi nízké ceny
 • podpora na telefonu, mailu, messanger
 • pravidelné zálohování chrání Vaše data

Co je to webhosting?

Tento výraz je většinou přisuzován společnosti, která zajistí, aby byla Vaše prezentace umístěna na internetu a byla viditelná pro všechny účastníky internetu. Takovýchto firem existují spousty. Důležitými aspekty, které byste měli u svého budoucího webového hostingu hledat jsou:

 • Zvládnou hostovat typ prezentace jaký požadujeme?
 • Bude jejich systém schopen vypořádat se s počtem návštěvníků našich stránek?
 • Poskytují servis zálohování pro případ, že by nastaly problémy?

webserver Dave Design

Nevíte si rady s nastavení služeb na serveru?
Vyzkoušejte naše: Nápovědy a rady

Doporučujeme komunikátor smartsupp


Spolehlivost a rychlost
Tento webhosting není zaměřen na bezhlavé hostování stovek nebo dokonce tisíců domén. Nejdůležitější vlastností tohoto profesionálního webhostingu je naprostá spolehlivost, dostupnost a maximální rychlost pro každý projekt, kterým naše servery poskytují zázemí. Garantujeme Vám dostupnost našich služeb 99% v měsíci. V případě, že bychom tohoto závazku nedocílili, máte daný měsíc webhostingu zcela zdarma. Toto neplatí v případě vážných přírodních katastrof (požár, povodeň, apod.).

V případě, že nemáte zajištěn hosting nebo nejste se současným dodavatelem spokojeni, můžeme Vám nabídnout hosting na našem serveru.

info z dave design

3
listopad

Energetický fond ČR

Připravili jsme nové internetové stránky pro Energetický fond České republiky více zde.

9
listopad

Antique timber homes on-line

Společnosti ze spojených států PD construction inc., jsme realizovali novou prezentaci zaměřenou na Antique timber homes více zde.

14
října

Redesign e-shopu GBPOWER

Realizovali jsme nový design pro e-shop s mobilními telefony. Předpokládané spuštění on-line s novým designem bude do dvou měsíců.

8
žáří

Podvodné e-maily s halvičkou IGNUM

Pokud vám příjde faktura od IGNUM nereagujte na ni jedná se o podvodný e-mail třetí strany, která se snaží vylákat peníze z vaší kapsy více zde

20
června

RAVI on-line

Dnes jsme spustili on-line web od podlahářství RAVI. více info na www.podlaharstviravi.cz

6
května

CI pro zaběhlou firmu

Připravujeme nové CI pro již známou podlahářskou firmu. Vše včetně webové prezentace. Již brzy on-line.

25
března

dokončujeme další e-shop

Dokončujeme další e-shop pro csphone. Nyní se nový eshop který je na testovací serveru plní obsahem a připravuje se ke spuštění on-line.

13
března

Hledáme obchoďáky

Pokud máš obchodního ducha a rozumíš IT pak právě tebe hledáme. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné obchodníky. Zajímavé provize. Více zde.

20
února

Nový eshop on-line

českému výrobci SDS(Síťový Dohledový Systém) modulů pro Inteligentní Domovní Systémy a Měření Energií jsme spustilion-line nový e-shop který svým řešením nabízí komfortní prodej zboží. Doporučujeme!

10
ledna

My strips

Doporučujeme navštívit stránky projektu my-strips.com na kterém se také podílíme. Snadno si tam můžete zhotovit kreslené stripy aniž by jste museli mít talent na kreslení. Rozhodně stojí za shlédnutí :)