webové prezetace dostupné pro každou firmu

další informace

Jsme tu pro vás již od roku 1998!

Hlavní nabídka služeb

Studio Dave Design nabízí široké portfolio v oblasti grafického designu a IT
komplexní řešení webů a webových aplikací, webhosting pro vaše aplikace, správa a registrace domén, SEO optimalizace, design tiskovin, corporate identity, průmyslový design, 3D vizualizace a animace, aplikace a weby, multimediální CD-ROMy, prezentační videa administrační systémy a aplikace "psané na míru" (e-shopy, intranety)

Dále nabízíme

Tvorba webových prezentací
Poskytneme vám kompletní servis v oblasti webových aplikací. Můžeme vám nabídnout širokou škálu řešení od intranetových systémů, přes dynamicky a uživatelsky editovatelné aplikace, až po prestižní designové prezentace.

Kvalitní design webové prezentace tvoří hlavní část úspěšné webu. Kvalitní design prodá vaše služby!

Podle zaměření stránek vám nabídneme nejoptimálnější řešení. Samozřejmostí jsou pro nás i doprovodné akce kolem zřizování webových prezentací jako např. registrace a správa domén, zajištění kvalitního webhostingu, zřízení e-mailových adres apod.

Internetové a intranetové aplikace
Nabízíme vám vytváření sofistikovaných administračních systémů nad stávajícími i novými prezentacemi.
Zpracování interaktivních internetových obchodů.
Implementace intranetových systémů (např. vedení projektů, zpracování vnitrofiremní komunikace apod.)
Optimalizace prezentací a e-obchodů pro vyhledávače (SEO).
Jsme schopni nabídnout široké spektrum řešení pro e-shopy všech typů a zaměření. Neustále sledujeme nejnovější trendy, nástroje a techniky v oblasti vývoje internetových a intranetových aplikací.
Pro vytvořené aplikace zajišťujeme správu, proškolení při ovládání a práci s danou aplikací, a možnost aktualizací či následného modulového rozšiřování dle vašich požadavků.

Zvládáme následující technologie:
- XHTML, CSS, Javascript, AJAX
- PHP, Java (J2SE, J2EE), C/C++
- MySQL, SQLite, Postgresql, Oracle
- Jquery, flash

Webhosting
Naším cílem je poskytovat klientům komplexní a kvalitní servis. Proto pro veškeré vytvořené internetové aplikace nabízíme webhosting. To znamená zajištění prostoru a umístění v síti internet, údržbu, bezpečný a bezproblémový chod 24 hodin denně. Po konzultacích a zjištění vašich požadavků navrhneme optimální variantu pro webhosting. Náš vlastní hosting nám umožňuje lépe optimalizovat dané aplikace a vyhovět tak lépe specifickým požadavkům našich zákazníků.

Tvorba multimediálních CD - ROM prezentací
Prezentace firemního know-how prostřednictvím multimediálního CD-ROMu patří v dnešní době ke standardním způsobům prezentace moderní společnosti. Díky formě, kterou moderní médium nabízí (malá velikost a skladnost, velké množství informací, lepší vizuální informace) patří tento druh informačního média mezi nejvyhledávanější. CD-ROM jako médium nabízí oproti tiskovým materiálům řadu výhod.

Corporate Identity a design manuály
Image firmy a jednotný grafický vzhled patří mezi klíčové aspekty úspěšné moderní společnosti. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a jsme připraveni vám nabídnout kvalitní Corporate Identity vaší společnosti. Nabízíme vám design firemního logotypu, firemních tiskovin, vizitek, apod.

Design a realizace tiskovin
Dalším významným prvkem našich služem jsou tiskoviny, katalogy a DTP práce. Máme bohaté skušenosti s tvorbou tiskovin, výběrem těch správných materiálů a zajištěním kvalitnního tisku. Specializjeme se především na nevšední a kreativní tisk kterým se chcou naši zákazníci odlišit od konkurence. Pro takové zákazníky zajišťujeme komplexní servis od grafického návrhu volbu technologie a tisku až poexpedici a ohlídání korektního tisku.

3D animace, modely a videa
Pro ty nejnáročnějsí klienty dokážeme vytvořit a zpracovat jakýkoliv model a 3D animaci dle fantazie klienta. Také zvládáme střich a natáčení klasického videa a jeho zpracování jak pro účely prezentací tak pro internet.


Investujte do kvalitního webu a posuňte Váš bussines na vyžší úroveň. Webová prezentace je výkladní skříní každé firmy a je to vizitka, která obvykle vytvoří první dojem. Svěřte svoje internetové stránky do rukou profesionálu a už se o vše postaráme.

info z dave design

3
listopad

Energetický fond ČR

Pripravili jsme nové internetové stránky pro Energetický fond České republiky více zde.

9
listopad

Antique timber homes on-line

Společnosti ze spojených států PD construction inc., jsme realizovali novou prezentaci zaměřenou na Antique timber homes více zde.

14
října

Redesign e-shopu GBPOWER

Realizovali jsme nový design pro e-shop s mobilními telefony. Předpokládané spuštění on-line s novým designem bude do dvou měsíců.

8
žáří

Podvodné e-maily s halvičkou IGNUM

Pokud vám příjde faktura od IGNUM nereagujte na ni jedná se o podvodný e-mail třetí strany, která se snaží vylákat peníze z vaší kapsy více zde

20
června

RAVI on-line

Dnes jsme spustili on-line web od podlahářství RAVI. více info na www.podlaharstviravi.cz

6
května

CI pro zaběhlou firmu

Připravujeme nové CI pro již známou podlahářskou firmu. Vše včetně webové prezentace. Již brzy on-line.

25
března

dokončujeme další e-shop

Dokončujeme další e-shop pro csphone. Nyní se nový eshop který je na testovací serveru plní obsahem a připravuje se ke spuštění on-line.

13
března

Hledáme obchoďáky

Pokud máš obchodního ducha a rozumíš IT pak právě tebe hledáme. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné obchodníky. Zajímavé provize. Více zde.

20
února

Nový eshop on-line

českému výrobci SDS(Síťový Dohledový Systém) modulů pro Inteligentní Domovní Systémy a Měření Energií jsme spustilion-line nový e-shop který svým řešením nabízí komfortní prodej zboží. Doporučujeme!

10
ledna

My strips

Doporučujeme navštívit stránky projektu my-strips.com na kterém se také podílíme. Snadno si tam můžete zhotovit kreslené stripy aniž by jste museli mít talent na kreslení. Rozhodně stojí za shlédnutí :)