webové prezetace dostupné pro každou firmu

další informace

Jsme tu pro vás již od roku 1998!

webdesign studio Dave Design

Představení a vize studia
Společnost Dave Design vznikla především pro uspokojení potřeb klientů, kteří si uvědomují, že webová prezentace jejich firem či společností tvoří základ marketingového úspěchu a v dnešní době se stává jejich výkladní skříní. Webové aplikace již dávno nejsou jen statickými stránkami, ale pro mnohé společnosti se staly a stále stávají i hlavním nástrojem jejich obchodní politiky. Více než kdy jindy začíná platit pravidlo, že kdo není na internetu, jako by neexistoval. Je však otázkou jakou existenci si firma či společnost pro své zviditelnění zvolí.

Tým pracovníků a externích konzultantů společnosti Dave Design Vám dokáže poskytnout kvalitní a profesionální servis na nejvyšší úrovni v oblasti vývoje a poradenství internetových a intranetových webových aplikací, Corporate Identity, webhostingu, multimediálních prezentací a reklamních tiskovin.

Profesionální tým má kromě svých dlouholetých zkušeností k dispozici nejmodernější a kvalitní technické vybavení jako např. multimediální a plně kompatibilní hardware počítačů společně s odpovídajícím softwarem.


Dave Design studio

Snahou našich grafických návrhů je dostat se nad dnešními standardy. Snažíme se využívat nejmodernější trendy, které se teprve stanou standardem. Díky technologiím se snažíme vytvářet unikátní a efektní prezentace se spoustou možností. Naším cílem je dosáhnout s kvalitou designu a softwarového řešení na vysokou úroveň.

Vážíme si si klientů, kteří se nebojí experimentovat a nechají si poradit profesionálů. Odměnou jim pak je zajímavý design a úspěšný web, který je pak i naší dobrou vizitkou.

Dave Závěšický - Dave Design

Díky tomuto přístupu společnosti Dave Design působíme na trhu déle než dvacet let. Kombinace kreativních řešení a nejnovějších technologií nám umožňuje plně uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.


info z dave design

3
listopad

Energetický fond ČR

Připravili jsme nové internetové stránky pro Energetický fond České republiky více zde.

9
listopad

Antique timber homes on-line

Společnosti ze spojených států PD construction inc., jsme realizovali novou prezentaci zaměřenou na Antique timber homes více zde.

14
října

Redesign e-shopu GBPOWER

Realizovali jsme nový design pro e-shop s mobilními telefony. Předpokládané spuštění on-line s novým designem bude do dvou měsíců.

8
žáří

Podvodné e-maily s halvičkou IGNUM

Pokud vám příjde faktura od IGNUM nereagujte na ni jedná se o podvodný e-mail třetí strany, která se snaží vylákat peníze z vaší kapsy více zde

20
června

RAVI on-line

Dnes jsme spustili on-line web od podlahářství RAVI. více info na www.podlaharstviravi.cz

6
května

CI pro zaběhlou firmu

Připravujeme nové CI pro již známou podlahářskou firmu. Vše včetně webové prezentace. Již brzy on-line.

25
března

dokončujeme další e-shop

Dokončujeme další e-shop pro csphone. Nyní se nový eshop který je na testovací serveru plní obsahem a připravuje se ke spuštění on-line.

13
března

Hledáme obchoďáky

Pokud máš obchodního ducha a rozumíš IT pak právě tebe hledáme. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné obchodníky. Zajímavé provize. Více zde.

20
února

Nový eshop on-line

českému výrobci SDS(Síťový Dohledový Systém) modulů pro Inteligentní Domovní Systémy a Měření Energií jsme spustilion-line nový e-shop který svým řešením nabízí komfortní prodej zboží. Doporučujeme!

10
ledna

My strips

Doporučujeme navštívit stránky projektu my-strips.com na kterém se také podílíme. Snadno si tam můžete zhotovit kreslené stripy aniž by jste museli mít talent na kreslení. Rozhodně stojí za shlédnutí :)