webové prezetace dostupné pro každou firmu

další informace

Jsme tu pro vás již od roku 1998!

Genealogie, zpracování rodokmenů

David Závěšický

Dobrý den, jmenuji se David Závěšický - kronikář, amaterský historik a genealog.

Od roku 2015 se zabývám také genealogií. Zaměřuju se především na obec Suché Lazce a snažím se zmapovat všechny místní rody. Vzhledem k tomu, že rody obvykle přesahují rámec obce, tak již mám v databázi také slušnou řadu jmen z Komárova, Nových Sedlic, Štítiny, Mokrých Lazců, Podvihova, Raduně, Chvalíkovic a dalších obcí.

Aktuální stav mojí databáze je:

3 560 osob

K vizualizaci používám aplikaci myHeritage. Zájemcům nabízím také profesionální zpracování rodokmenu včetně vizuálních genealogických grafů. V databázi mám také slušnou zásobu fotografií. (převážně v elektronické podobě)

Od roku 2000 sbírám historické fotografie obce Suché Lazce a okolních obcí jako Nové Sedlice, Komárov a další. Jsem autorem webu a obsahu www.suchelazce.cz. Znám perfektně všechny budovy, místa a dobové souvislosti v Suchých Lazcích. Snažím se dohledat všechny existující zmínky o naší obci v historii. K tomuto jsem připravil na sucholazeckém webu nástroj "Historické aktuality" kde lze chronologicky dohleda všechny dosud nalezené zmínky o obci. Prakticky celé aktuality obce jde "proklikat" do minulosti (k roku 2021 se v databázi nacházi celkem 2204 aktualit, a většina z nich má také fotografie.) Pokud máte nějaké historické fotografie Suchých Lazců a nejbližšího okolí, budu moc rád za sdílení. Můžu kdykoliv přijet a nabídnout své služby jako protislužbu (Na místě oskenuju zapůjčenou fotografii, kterou pak pošlu jako kopii tomu kdo mi ji zapůjčil.). Rád sdílím naši historii s podobně nadšenými lidmi.

V září 2021 jsem doplnil databázi našeho sucholazeckého hřbitova, který je online od roku 2017. Sucholazecký hřbitov online nabízí také jména a data zesnulých!!

Přivítám spolupráci podobných nadšenců, David Závěšický.


info z dave design

3
listopad

Energetický fond ČR

Pripravili jsme nové internetové stránky pro Energetický fond České republiky více zde.

9
listopad

Antique timber homes on-line

Společnosti ze spojených států PD construction inc., jsme realizovali novou prezentaci zaměřenou na Antique timber homes více zde.

14
října

Redesign e-shopu GBPOWER

Realizovali jsme nový design pro e-shop s mobilními telefony. Předpokládané spuštění on-line s novým designem bude do dvou měsíců.

8
žáří

Podvodné e-maily s halvičkou IGNUM

Pokud vám příjde faktura od IGNUM nereagujte na ni jedná se o podvodný e-mail třetí strany, která se snaží vylákat peníze z vaší kapsy více zde

20
června

RAVI on-line

Dnes jsme spustili on-line web od podlahářství RAVI. více info na www.podlaharstviravi.cz

6
května

CI pro zaběhlou firmu

Připravujeme nové CI pro již známou podlahářskou firmu. Vše včetně webové prezentace. Již brzy on-line.

25
března

dokončujeme další e-shop

Dokončujeme další e-shop pro csphone. Nyní se nový eshop který je na testovací serveru plní obsahem a připravuje se ke spuštění on-line.

13
března

Hledáme obchoďáky

Pokud máš obchodního ducha a rozumíš IT pak právě tebe hledáme. Rozšiřujeme tým a hledáme schopné obchodníky. Zajímavé provize. Více zde.

20
února

Nový eshop on-line

českému výrobci SDS(Síťový Dohledový Systém) modulů pro Inteligentní Domovní Systémy a Měření Energií jsme spustilion-line nový e-shop který svým řešením nabízí komfortní prodej zboží. Doporučujeme!

10
ledna

My strips

Doporučujeme navštívit stránky projektu my-strips.com na kterém se také podílíme. Snadno si tam můžete zhotovit kreslené stripy aniž by jste museli mít talent na kreslení. Rozhodně stojí za shlédnutí :)